Naše lektorky Playing Monkey

Lucie Doležalová

Jaké kurzy Lucka vede? POWER JOGA pro dospělé
Maminka malé Natálky momentálně na mateřské dovolené.

V roce 2000 jsem dostudovala Taneční konzervatoř v Brně. Absolvovala jsem kurzy Fitness joga basic, Joga s dětmi, vlastním certifikáty Aqua Diplom (CESA), Osvědčení cvičení s činkami, nudlemi, posilování břišních svalů (Aquatic fitness Speedo). Ve volném čase se věnuji své dceři, rodině a rekreačnímu sportu.

Petra Zatloukalová

Jaké kurzy Petra vede? NINJA KIDS, LITTLE MONKEY JUMPING, MONKEY JOGA

Studentka MU v Brně, fakulta sportovních studií a pedagogické fakulta, obor TV + Občanská výchova a Kondiční trenér.

Veškerý svůj volný čas věnuji cvičení a práci s dětmi, také pohybovým hrám - například jako instruktorka v lyžařské školce, plavecké škole, na táborech, na škole v přírodě. Dále pracuji s lidmi s mentálním, fyzickým i kombinovaným postižením - zúčastnila jsem se jako dobrovolník speciálních olympijských her v Mnichově, jako amsadorka zahraniční výpravy Evropských her handicapované mládeže, spolupracuji s Kociánkou Brno. Trénuji florbal u mládežnické kategorie v Šumperku.

Lucie Kožnarová

Jaké kurzy Lucka vede? STREET DANCE

Studentka Biskupského gymnázia v Brně.

Tanci se věnuji od svých 6 let, dva roky jsem se zabývala baletem, poté jsem přešla na disco dance a z disca pozvolna na street dance, kterému se
věnuji devátým rokem. Mezi mé oblíbené styly patří Oldschool hiphop, house dance a wacking. Jsem hlavní trenérka street dance v taneční skupině 4TEEN, která funguje už čtvrtým rokem. Máme za sebou mnoho úspěchů na soutěžích a veřejných vystoupeních.

Lenka Pytluková

Jaké kurzy Lenka vede? CVIČENÍ PRO ZDRAVÁ ZÁDA, BABY MONKEY

Maminka 2 dětí momentálně na mateřské dovolené.

V roce 2000 jsem dostudovala Vyšší zdravotnickou školu, obor Diplomovaný fyzioterapeut, v roce 2006 pak dokončila Fakultu tělesné výchovy a sportu, obor Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených. Realizuji se hlavně ve fyzioterapii, od roku 2000 pracuji ve Fakultní nemocnici Brno-Bohunice a dále se dovzdělávám pomocí seminářů, stáží a kurzů. Ve volném čase se věnuji svým dětem a rekreačnímu sportu.

Alena Pančochová

Jaké kurzy Alena vede? PLAYFUL ENGLISH, KIDDIE KICKERS

Diplomovaná dětská sestra, absolventka Masarykovy Univerzity - Pedagogické fakulty obor Učitelství pro 1. stupeň se specializací na tělesnou výchovu a anglický jazyk.

Po státnicích na univerzitě jsem odjela do Skotka studovat angličtinu a nakonec tu zůstala 3,5 roku. Studovala jsem outdoorové sporty a získala diplom vedoucí outdoorových aktivit a certifikát HNC, což je certifikát v oboru sportovního trenérství zahrnující všechny sporty. Mám bohaté zkušenosti s výukou tělesné výchovy

v angličtině.

Tereza Možná

Absolventka Fakulty sportovních studií a Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Momentálně na mateřské dovolené.

Šest let jsem pracovala jako instruktorka v dětské lyžařské školce ve Špindlerově Mlýně, kde jsem se kromě běžné dětské i dospělé výuky zaměřovala na děti s postižením a poruchami autistického spektra. Při studiu jsem se také aktivně zajímala o vzdělávání a rozvoj hyperaktivních dětí. Práci s dětmi se věnuji intenzivně již několik let, ať už na dětských táborech či ve sportovní akademii ve Špindlerově Mlýně. Kromě lyžování je mým favoritem tanec.

Bára Mlčochová

Jaké kurzy Bára vede? DANCING MONKEY

Absolventka MU v Brně, Pedagogické fakulty, obor Učitelství pro 1. Stupeň ZŠ.

Od dětství se aktivně věnuji sportu, hlavně baletu a aerobiku. V současnosti zumbě a především práci s dětmi. Jsem instruktorkou lyžování pro děti, absolvovala  jsem plavecký kurz a zúčastnila se několika škol v přírodě a lyžařských kurzů pro děti na prvním stupni. Ráda tancuji a práce s dětmi mi dodává energii a optimismus. V rámci vysoké školy jsem studovala ve Skotsku, kde jsem absolvovala kurz angličtiny a nabrala nenahraditelné zkušenosti. V současné době pracuji na ZŠ Laštůvkova v Brně, jako učitelka anglického jazyka na 1. stupni.

 Jana Grussmannová

Jaké kurzy Jana vede?  ZUMBA

Absolventka MU v Brně, fakulta sportovních studií, obor Trenérství Fitness a Učitelství TV.

Mou největší láskou je tanec, kterému se aktivně věnuji  již 14- tým rokem. Od roku 2005 jsem choreografkou v taneční skupině RITMO, která působí již 25 let. Posledních 5 let vyučuji v taneční škole moderní tanec a street dance. Ve volném čase dále lektoruji Zumbu jak pro dospělé, tak pro děti. S dětmi pracuji již dlouho - každoročně na dětských táborech i v tanečních školách nebo jako animátorka v zahraničí.