Narozeninové oslavy v Playing Monkey

Dopřejte svým dětem narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenou!

 

Playing Monkey pro Vaše děti připravilo  tématické narozeninové párty  s programem  pod vedením kvalifikovaných a zkušených instruktorek!

Oslava plná zábavy a soutěží, pohybu a jásotu bez omezení!  Diplomy a odměna pro všechny děti !!!!!!!

 

Chce Vaše dítě oslavit své narozeniny s kamarády ze školky či  školy ??  V ceně programu si jich může pozvat až 12 !!! ( větší počet možný po individuální domluvě )   

 

Pro děti zajištěno v průběhu oslavy občerstvení v podobě čerstvých toastů (  šunka/sýr ) s nezbytným kečupem, mísa krájeného ovoce, k pití pak juice nebo ledový čaj.  

 

Pro rodiče a přátele nabízíme v průběhu programu příjemné posezení v kavárně přímo nad tělocvičnou. Svým dětem tak budete dostatečně nablízku, přesto však nerušeni. V kavárně lze zajistit jakékoliv individuální občerstvení pro dospělé, či si vybrat ze standartní denní nabídky snacků i moučníků domácí výroby, alko, nealko nápojů a výborné kávy za příznivé ceny!

 

Dětem rozhodně nezapomeňte vzít sportovní přezůvky a pohodlný oděv.

 

Narozeninový dort si můžete přinést vlastní , případně využít naší nabídky od ověřeného cukrářského dodavatele .

 

Cena za narozeninový program :

- 1 hodina aktivit v tělocvičně 1499,- Kč

- 2 hodiny aktivit v tělocvičně 1999,- Kč

( v ceně pestrý program pod vedením instruktorky, občerstvení pro děti, diplomy, odměny  )

 

Zde nabízíme ke stáhnutí naši narozeninovou pozvánku: 

  

Pozvánka na narozeninovou oslavu

 

Pokud Vás naše nabídka organizovaných narozeninových party pro děti plně neuspokojila a hledáte pro své dítě něco jiného , je možné vytvořit program dle přání - klauni, kouzelník, divadlo, modelování balonků atd......cenová nabídka pak bude tvořena na míru Vašim požadavkům.